Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 6 czerwca 2014 r., Wojewoda Mazowiecki powołał na stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego dla obszaru województwa mazowieckiego w dziedzinie Onkologii i Hematologii Dziecięcej, Kierownika Oddziałów Klinicznych Hematologii i Pediatrii oraz Onkologii i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, prof. dr hab. n. med. Michała Matysiaka.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w wykonywaniu zadań powierzonych Konsultantowi.