Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zostały ogłoszone Konkursy ofert na najem lokali handlowych w budynku Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie:

• Konkurs ofert na najem lokalu handlowego o powierzchni 20,00 m2 w celu prowadzenia kiosku – nr sprawy DAZ-SA/011/2017;
  • Konkurs ofert na najem lokalu handlowego o powierzchni 20,00 m2 w celu prowadzenia drogerii – nr sprawy DAZ-SA/012/2017;
  • Konkurs ofert na najem lokalu handlowego o powierzchni 20,00 m2 w celu prowadzenia sklepu z asortymentem ortopedycznym – nr sprawy DAZ-SA/013/2017.

Dokumenty dotyczące konkursów można pobrać wchodząc w zakładkę biuletyn informacji publicznej SPDSK, następnie w Zapytania Ofertowe i Aktualne zapytania ofertowe. BEZPOŚREDNI LINK