Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Sympozjum „Chirurgia trzustki u dzieci”, które odbędzie się 06.10.2017 w Warszawie.

Spotkamy się w gronie wybitnych specjalistów zajmujących się chirurgią trzustki. W każdej sesji przewidujemy wystąpienia ekspertów.

Myślę, że z wielkim zainteresowaniem spotka się także otwarta dla Państwa formuła „okrągłego stołu” z udziałem zaproszonych ekspertów, będąca miejscem do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Mam nadzieję na Państwa liczny udział. Pragnę zapewnić, iż dołożę wszelkich starań, aby wysoki merytoryczny poziom Sympozjum okazał się dla Państwa inspirującym doświadczeniem.

Strona Internetowa Sympozjum "Chirurgia trzustki u dzieci" oraz "Program Sympozjum"

Gorąco zapraszam,

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kamiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego