Narodowe czytanie „Wesela” w Pokojach Rodzinnych Fundacji Ronalda McDonalda

Wesele Stanisława Wyspiańskiego jest lekturą Narodowego Czytania w 2017 roku. Finał tegorocznej edycji odbywa się 2 września, w sobotę.

Dramat Wyspiańskiego zwyciężył podczas internetowego głosowania.

Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. „Wesele” czytamy w Pokojach Rodzinnych Szpitala Pediatrycznego WUM razem z wolontariuszami z Centrum Myśli Jana Pawła II. Muzycznie wspierają wydarzenie wolontariusze - muzycy, dzięki którym zabrzmią u nas akordeon, lira korbowa i skrzypce oraz tancerze. Będzie literacko i tanecznie. Przygotowujemy dla dzieci i rodziców niezapomniane spotkanie inspirowane dziełem Stanisława Wyspiańskiego.

Zaczynamy o 16.30 w Pokojach Rodzinnych na 2D i 3AH.

BILET / ZAPROSZENIE