Na terenie Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie (SPDSK) znajduje się ogólnodostępny Parking podziemny.
Zasady funkcjonowania parkingu określa „Regulamin Parkingu”. Opłaty za parking obowiązują 7 dni w tygodniu – 24h / dobę.

• Usługa parkingowa godzinowa: 4,00 zł
  • Usługa parkingowa dobowa: 50,00 zł

Płatność można uregulować w kasie automatycznej znajdującej się przy wejściu z Parkingu podziemnego do Szpitala lub w Biurze Obsługi Parkingu przy wyjeździe z parkingu.

Biuro Obsługi Parkingu TGP
ul. Żwirki i Wigury 63 A
e-mail: spdsk@tgp-parking.pl

Wszelkie formalności dotyczące wykupu abonamentu odbywają się w Biurze Obsługi Parkingu.
ZAPRASZAMY DO PARKOWANIA!