Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powołanie w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie CENTRUM KOORDYNOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ NAD PACJENTAMI Z NEUROFIBROMATOZAMI I POCHODNYMI IM RASOPATIAMI.

Z dniem 21 listopada 2017r. działalność rozpocznie CENTRUM KOORDYNOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ NAD PACJENTAMI Z NEUROFIBROMATOZAMI I POCHODNYMI IM RASOPATIAMI. Centrum będzie czynne we wtorki i środy w godz. 12.30-14.30 i stanowić będzie podjednostkę poradni onkologicznej.

Zapisy na wizyty i kontakt z lekarzem koordynatorem – dr n. med. Markiem Karwackim  odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mail: neurofibromatozy@spdsk.edu.pl  

CENTRUM zapewnia opiekę koordynowaną pacjentom z rozpoznanymi schorzeniami z grupy neurofibromatoz (NF1, segmentalna NF1, NF2 i Schwannomatoza - NF3) oraz pokrewnych im RASopatii (zespół Legiusa, NF - Noonan, Watsona, Jaffe - Campanaci i inne).

CENTRUM oferuje diagnostykę wstępną oraz różnicową, okresowe kontrole z koniecznymi badaniami przesiewowymi, i co ważne koordynację i kompleksową opiekę ze stałym kontaktem z lekarzem koordynatorem.

Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego
02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63A

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Wyświetl większą mapę