Powołanie w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie CENTRUM KOORDYNOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ NAD PACJENTAMI Z NEUROFIBROMATOZAMI I POCHODNYMI IM RASOPATIAMI.

Z dniem 21 listopada 2017r. działalność rozpocznie CENTRUM KOORDYNOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ NAD PACJENTAMI Z NEUROFIBROMATOZAMI I POCHODNYMI IM RASOPATIAMI. Centrum będzie czynne we wtorki i środy w godz. 12.30-14.30 i stanowić będzie podjednostkę poradni onkologicznej.

Zapisy na wizyty i kontakt z lekarzem koordynatorem – dr n. med. Markiem Karwackim  odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mail: neurofibromatozy@spdsk.edu.pl

CENTRUM zapewnia opiekę koordynowaną pacjentom z rozpoznanymi schorzeniami z grupy neurofibromatoz (NF1, segmentalna NF1, NF2 i Schwannomatoza - NF3) oraz pokrewnych im RASopatii (zespół Legiusa, NF - Noonan, Watsona, Jaffe - Campanaci i inne).

CENTRUM oferuje diagnostykę wstępną oraz różnicową, okresowe kontrole z koniecznymi badaniami przesiewowymi, i co ważne koordynację i kompleksową opiekę ze stałym kontaktem z lekarzem koordynatorem.

Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia strony Centrum na Facebook’u: https://www.facebook.com/poradnianeurofibromatoz