Miło nam poinformować, iż stołeczna Fundacja „Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie” przekazała na rzecz pacjentów SPDSK w Warszawie sprzęt medyczny, m. in. ciśnieniomierze elektroniczne, mankiety do automatycznego pomiaru ciśnienia, monitor funkcji życiowych, monitory do pomiaru ciśnienia na statywie, kuchenka mikrofalowa, fotele, materace oraz pokrowce na materace.

Przekazane przedmioty trafiły do pacjentów poszczególnych Oddziałów:

• Oddział Kliniczny Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii
  • Oddział Kliniczny Nefrologii i Pediatrii wraz z Pododdziałem Niemowlęcym i Stacją Dializ
  • Oddział Kliniczny Neurologii i Pediatrii
  • Oddział Kliniczny Onkologii i Pediatrii
  • Oddział Kliniczny Psychiatrii Wieku Rozwojowego

W imieniu pacjentów naszego Szpitala bardzo dziękujemy za otrzymany sprzęt.