PORADNIA LAKTACYJNA
SAMODZIELNY PUBLICZNY DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia odpowiedniej pomocy związanej z problemem karmienia piersią, z dniem 1 kwietnia 2017 roku w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie utworzona została Poradnia Laktacyjna.
Podczas wizyty w Poradni Laktacyjnej możliwe jest przedstawienie swoich problemów związanych z karmieniem piersią oraz przedstawienie swoich obaw z tym związanych. W Poradni Laktacyjnej Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie porad udziela Położna – Pani Agnieszka Mińko, posiadająca bogate doświadczenie w tym zakresie, potwierdzone tytułami tj.

Wizyty w Poradni Laktacyjnej nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Wizyty w Poradni Laktacyjnej płatne są zgodnie z obowiązującym Cennikiem usług obowiązujących w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.

Wyciąg z Cennika usług  obowiązujących w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie:

CENNIK USŁUG Z ZAKRESU POŁOŻNICTWA I PERINATOLOGII

Lp.

Nazwa badania

Cena badania / usługi

11.

Porada laktacyjna położnej konsultanta laktacyjnego – pierwsza wizyta

12.

Porada laktacyjna położnej + porada lekarska

14.

Porada laktacyjna położnej konsultanta laktacyjnego – kolejna wizyta

15.