aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główny Specjalista ds. ochrony danych osobowych (ABI)

Podstawowe obowiązki:

• Opracowywanie i utrzymywanie polityki bezpieczeństwa danych;
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu przepisów o ochronie danych osobowy dla pracowników;
  • Prowadzenie rejestrów zbiorów przetwarzanych danych;
  • Opiniowanie spraw związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod względem obowiązków ustawowych administratora danych, w tym opiniowanie umów i wzorów dokumentów;

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;

Oferujemy:

• pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającym się, nowoczesnym szpitalu klinicznym.

Informujemy, że nawiążemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy zostali wyłonieni do dalszego procedowania w procesie wstępnej rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „ABI”
prosimy składać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania dokumentów:
do dnia 31 marca 2018 roku

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Oferty odrzucone zostaną zniszczone.