zatrudni

Magistra farmacji

Technika farmacji

• wykształcenie kierunkowe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole,
  • zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość szkolenia zawodowego
  • oferujemy szkolenie w pracy w warunkach jałowych  w Pracowni Żywienia Pozajelitowego i Pracowni Leku Jałowego,
  • jednozmianowy system pracy  oraz przyjazną atmosferę
  • mile widziana dyspozycyjność

Oferty zawierające cv z dopiskiem „magister farmacji" lub "technik farmacji"prosimy składać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania dokumentów:

do dnia 28 lutego 2018 roku

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Oferty odrzucone zostaną zniszczone.