Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przyjazne Linki

Fundacja Ronalda McDonalda wybrała Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie jako pierwszy partnerski szpital w Polsce, w którym zrealizowany został program „Szpitala Przyjaznego Rodzinie”.

Na każdym piętrze, w każdej z klinik, działają wyposażone przez Fundację Pokoje Rodzinne z kuchnią i łazienką dla rodziców, a na Oddziale Klinicznym Pneumonologii i Alergologii Dzieci Starszych/Młodszych 2D oraz na Oddziale Klinicznym Chirurgii i Urologii Dziecięcej i Pediatrii 4D Fundacja realizuje pełen program zajęć Pokoi Ronalda McDonalda.

Fundacja zadbała o to, aby każda mama lub tata towarzyszący maluszkowi, mieli własne łóżko i pościel. W tym Szpitalu nikt nie sypia na karimacie.

Wolontariusze Fundacji z hasłem „Pomagam bo lubię” na koszulkach to nieodłączni partnerzy codziennych działań Fundacji.

Szpital Przyjazny Rodzinie i Pokoje Ronalda McDonalda

Kultowy FARMER podbija serca dzieci

Kultowy FARMER podbija serca dzieci

            

Warsztaty muzyczne z beatboxu z Tik Takiem i Piotrami

Warsztaty muzyczne z beatboxu z Tik Takiem i PiotramiWarsztaty muzyczne z beatboxu z Tik Takiem i Piotrami

 

Koncerty, warsztaty, teatr, film – zawsze po godzinie 16.00, z udziałem Wolontariuszy Fundacji:

 

Zawsze aktualne zaproszenia dla całej rodziny na: https://www.facebook.com/FundacjaRonaldaMcDonalda/

Wyjście do Sali koncertowej na poziom -1 zawsze należy ustalić z lekarzem.

 

Warsztaty „Profesjonalne mycie rąk ECOLAB” – na stałe weszło do kalendarza Pokoi i towarzyszy innym wydarzeniom popularno-naukowym

Profesjonalne mycie rąk ECOLAB

Fundacja z Przyjaciółmi zrealizowała także projekt poczekalni dziecięcej i nowoczesnego oznakowania gabinetów na Izbie Przyjęć Nagłych.

 

Koordynatorzy Pokoi Ronalda McDonalda, Magda Piotrowska i Krzysztof Daniluk, są w szpitalu codziennie i w zajęcia, wykłady, projekcje filmowe włączają dzieci nie tylko z oddziałów, gdzie są Pokoje ale także regularnie współpracują z Oddziałami Diabetologii, Gastroenterologii, Kardiologii, Neurologii, Psychiatrii.

Biuro Fundacji Ronalda McDonalda działa w szpitalu: pokojerodzinne@frm.org.pl, tel. 22 317 91 41

Fundacja Szpitala Pediatrycznego WUM tel. 22 317 91 41