Szanowni Państwo

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości wpłat środków finansowych na rzecz walki z pandemią wywołaną koronawirusem  uprzejmie informujemy, że darowizny i dotacje na ten cel można wpłacać na podany niżej numer rachunku bankowego:

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE

WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Numer rachunku: 33 1130 1017 0020 0769 5320 0009

W tym trudnym czasie walki z epidemią, Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie okazywane pacjentom i personelowi naszego Szpitala.

W imieniu pracowników oraz pacjentów UCK WUM
Dyrekcja UCK WUM