Uczniowie klas IV, V, VI i VII ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu w ramach lekcji plastyki prowadzonej przez Panią Elżbietę Banaszek wykonali prace plastyczne. Wyrażają w nich swój podziw, szacunek i wdzięczność wobec lekarzy, pielęgniarek, ratowników, salowych, laborantów, farmaceutów oraz innych osób troszczących się o życie i zdrowie. Każdego dnia toczycie bitwę z koronawirusem. Stoicie na pierwszej linii frontu i w tym szczególnie trudnym dla nas wszystkim czasie jesteście prawdziwymi bohaterami.

W imieniu Burmistrza Tłuszcza Pawła Bednarczyka oraz całej tłuszczańskiej społeczności DZIĘKUJEMY.